Introduction » Сликарски платна » Платно во ролна за големо површинско печатење - 30 m


        

Платно во ролна за големо површинско печатење - 30 m

прибор за плотер печатар

ново

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: VLRplotter
Производител: Artmie
Цена without Tax : 8,466 мкд
Цена including Tax (18 %):
9,990 мкд

into the basket:
  парче  

Клиентите ги купуваат и овие производи

YWQ3OTgxMz