Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Сликарски платна » Изработка на репродукција

Изработка на репродукција


мкд
мкд

 

Изработка на репродукција на платно

Сега можете да уживате во нашата единствена услуга, односно да ја воздигнете вашата креативност, да ги пренесувате и прикажувате уметнички слики или вашите фотографии на слики на платно и да имате прекрасна декорација во вашата куќа, или да направите оригинален персонализиран подарок.

 

Не е важно дали сте професионалец, уметник или сакате само да го зачувате споменот на изработките на вашите деца, ние можеме да направиме репродукција на платно, односно принтана слика од фотографија или графика.

 

Направете си оригинални принтани слики со висок квалитет и УВ отпорност, со висока резолуција, на 100% памучно платно со 2 см ширина, изберете квадратна, правоаголнс форма или панорама.

ODIxZmRiZ