Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

DP craft - креативен материјал


мкд
мкд
 

Цена 99 мкд

ново


 

Цена 97 мкд

ново
ново
 

Декоративни додатоци од брендот DP Craft

Ако сакате да ги украсите дневниците, тетратките, рамките, картичките или поканите, можете да користите материјал за scrapbooking, како што се декоративна хартија, декоративни бисери, каменчиња, декоративен пердув, сушено цвеќе, декоративна лента, исечоци од весници и многу други. Ако сакате ново хоби и ви се допаѓаат украсни фотографии, scrapbooking е идеален метод за чување на вашите спомени во форма на рачно украсени фотографии.

 

Декоративните налепници се едни од најкористените додатоци во декорацијата, тоа е рафиниран додаток за вашите уметнички и креативни дела. Налепниците се наоѓаат на проѕирна фолија поради полесно одлепување. Благодарение на нивниот нежен сјај, секој Ваш кретивен проект ќе биде совршен и шармантен. Направени се за секој чие хоби е scrapbooking, аранжирање и слични техники. Софистициран додаток на вашите уметнички и креативни изработки. Овој декоративен додаток е идеален за украсување на честитки, фото албуми, подароци, бижутерија, облека и уште многу други.

 

Ние исто така нудиме 3Д налепници, самолепливи украси или пак памучна чипка, која делува нежно и романтично и со нејзината светла боја е идеална за свадбено украсување, но може да се користи и за други декорации. На пример, при виткање подароци или при домашно рачно изработени декорации. Доволно е да се употреби малку фантазија за домашните декоративни предмети да изгледаат неодоливо.

OGRmN