Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Наши гаранции
Наши гаранции

 

 

Гарантирани апсолутно најниски цени

Доколку во две недели успеете во било која друга онлајн продавница да пронајдете пониски цени за ист производ како и на slikarskipribor.mk ви гарантираме 10% попуст на конкурентната цена.

 

Гарантирано 100% задоволство

Достава на производите во рок од 3 - 5 работни дена, замена на сликите до 30 дена, враќање без било каква причина до 20 дена од прифаќање на пратката, вклучувајќи и враќање на парите - тоа се гаранциите на вашето 100% задоволство.

 

Гарантирано брзо и лесно извршување на барањата

Корисничкиот центар е достапен на email и телефон, со гарантиран одговор во рок од 48 часа по добивањето на email-от. Сериозен, професионален и човечен пристап. Тоа се сите гаранции на брзото и лесно извршување на Вашите барања.

Poklanjamo ti 100 dana za povrat robe

Ти поклонуваме 100 дена за повраток на робата


Знаеме дека креативниот процес не може секогаш да биде краткотраен.
Долгогодишното искуство нè убеди дека претпочитате постепено да се запознавате со уметничките новитети.
Понекогаш се заљубувате на прв поглед во нова марка на акрилна боја, професионално платно или штафелај , а понекогаш нарачаниот производ едноставно не се вклопува во концептот на вашата работа.
И тоа е во ред.
Затоа, го продолживме периодот на враќање на производот на 100 дена.
Создавај со твоето срце. ARTMIE е тука да ја поддржи твојата креативност.

NTcwNj