Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

img Basket

Name
Amount
Price including Tax
Tax
Total including Tax
TOTAL without Tax
TOTAL including Tax
0 мкд
0 мкд
Carriage possibility
 
Payment possibility
199 мкд
+99 мкд
0 мкд
 
MTk5ZGMyZ