Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Програма на лојалност
Програма на лојалност

 

!!! ВЕРНОСТА СЕ ИСПЛАТИ !!!

 

Верноста е знак на доверба во нашите производи и услуги. Ние ја негуваме оваа доверба и лојалност и поради тоа не остануваме само на збор. Доказ за тоа е нашиот програм на лојалност во облик на разни попусти и акции!

 

V.I.P. клиенти

Секој кој во една нарачка ќе купи слики во износ поголем од 20 000 мкд добива попуст од 20%, а при поголема нарачка обратете ни се со email. Овој попуст ќе има вредност при секое купување на ВИП клиентите, без разлика на вредноста на идните нарачки. Ние посебно се грижиме за нашите ВИП клиенти.

 

Art SCHOOL клиент

Секоје основно, средно или високо УМЕТНИЧКО УЧИЛИШТЕ, кое ќе се регистрира преку овој ФОРМУЛАР остварува право на попуст од 10% во тек на целиот период на регистрацијата. Истовремено им нудиме на училиштата можност за плаќање преку фактура/на сметка која ја добиваат при доставата на производите.

 

Услови за остварување попуст


Различните видови попусти не можат да се комбинираат меѓуебно (на пример ТОП производ и ВИП клиент), туку се остварува еден од можните попусти (тој со повисока вредност).

Попустите се валидни при полна и веродостојна регистрација (со внесување на сите податоци потребни за регистрација). Администраторите на веб страницата го задржуваат правото да одбијат одреден попуст доколку не се испочитувани условите на работа. Условите за попуст настануваат при нарачка на производи (т.е. со плаќање). Не е возможно да се прифати ретроактивен попуст.

ZTQ2Y2