Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Бои во спреј и акрилни маркери

Бои во спреј и акрилни маркери


мкд
мкд
Вообичаена цена 239 мкд

Цена 179 мкд

ново
akcija


Вообичаена цена 539 мкд

Цена 299 мкд

ново


Вообичаена цена 393 мкд

Цена 235 мкд

ново
Вообичаена цена 419 мкд

Цена 329 мкдВообичаена цена 219 мкд

Цена 179 мкдВообичаена цена 259 мкд

Цена 219 мкд

akcija


ново
Вообичаена цена 349 мкд

Цена 289 мкд

ново
akcija


ново


 

Бои во спреј и акрилни маркери

Нашата продавница нуди широк спектар на боја во спреј, со различни нијанси и сет акрилни маркери за сечии вкусови. Имаме акрилна боја во спреј со боја на ткаенини, акрилни маркери за платно, дрво, хартија, стакло или метал, кои се отпорни на вода боја по сушењето, на различни марки.

 

Историјата на брендот Molotow започна во 1996 година со идеја за дизајнирање на совршена алатка за уметници и професионалци. Molotow стана синоним за брилијантни идеи и стана лидер во технологијата за спреј од светска класа, нивните производи се продаваат во повеќе од 45 земји низ целиот свет. Технологијата Molotow нуди уникатни квалитетни производи, како што се боја во спреј, акрилен маркер и други кои се одлични за покривање на сите површини. Производите се со висок квалитет и еколошки, па затоа се многу популарни.

MDlkMWIz