Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

За нас
SlikarskiPribor.mk- За нас

......дома, удобно, сигурно и без страв.

 

Ние сме млад, креативен и иновативен тим, богат со знаење и искуство во областа на интернет трговија и услуги. На онлајн пазарот успешно работиме веќе 8 години. Седиштето на нашата фирма се наоѓа на истокот на Словачка, во местото Снина.

 

Широк асортиман на производи и гаранција за апсолутно најниски цени. Интересни акции, попусти, натпревари и програма на лојалност. Достава на нарачката преку курирска служба директно до Вашиот дом. Можност за плаќање на сметка или преку банкарски трансфер. Човечен и професионален кориснички сервис на услуга преку e-mail, телефон или онлајн chat за клиенти. Сé тоа и повеќе е знак на нашите квалитети!

 

На Вашиот пазар делуваме преку неколку  e-продавници продавајќи производи од областа на уметноста, модата и тоа сé преку онлајн продажба.

 

 

СЕМЕЈСТВО НА E-ПРОДАВНИЦИ My Home s.r.o.

 

www.Slikomania.mk - “Облечете ги Вашите ѕидови” - Инспирација за Вашата куќа, стан или деловен простор. Продажба на слики со различни мотиви, димензии и формати.

www.SlikarskiPribor.mk - “E-продавница за уметници” - Партнер за Вашата уметност. Продажба на сликарски алати и прибор и сликарски платна.

 

 

Тимот на Сликоманиа Д.О.О.Е.Л.ODc3MTFm