Introduction » Хоби прибор » Декоративен материјал » Хартиени цвеќиња бели - 40 делен сет


        

Хартиени цвеќиња бели - 40 делен сет

хартиени украси за scrapbooking

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DPCCEKP-029
Производител: DP Craft
EAN code: 5907589920192
Цена without Tax : 253 мкд
Цена including Tax (18 %):
299 мкд

into the basket:
  парче  
YzlmN