Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Подготовка за сликање » Завршни подготовки » Завршен лак Solo Goya мат 50 ml


        

Завршен лак Solo Goya мат 50 ml

завршен лак Solo Goya - C. Kreul

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KRL170-50ML
Производител: Kreul Germany
EAN code: 4000798501709
Вообичаена цена 419 мкд
Цена without Tax : 330 мкд
Цена including Tax (18 %):
389 мкд

into the basket:
  парче  
ODJmYzh