Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).


        

Заштитен лак во спреј PENTART 60ml

заштитен лак PENTART

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT29412
Производител: PENTART
EAN code: 5997412792874
Цена without Tax : 126 мкд
Цена including Tax (18 %):
149 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

Клиентите ги купуваат и овие производи

YjgyZjR