Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Стиропор » Венец од стиропор - 22 cm


        

Венец од стиропор - 22 cm

Креативен прибор

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT197
Производител: PENTART
EAN code: 5997412741179
Вообичаена цена 109 мкд
Цена without Tax : 55 мкд
Цена including Tax (18 %):
65 мкд

into the basket:
  парче  
MTViNjFi