Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Салфети и хартија за декупаж » Велигденска салвета за декупаж - Велигденски јајца - 1 парче


        

Велигденска салвета за декупаж - Велигденски јајца - 1 парче

декоративен прибор

ново

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: MXHCDWL002004
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 5901646012615
Цена without Tax : 13 мкд
Цена including Tax (18 %):
15 мкд

into the basket:
  парче  
MWNiZGI3N