Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.
Ok

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Салфети и хартија за декупаж » Украсна салфетка за декупаж - јајца и гранчиња од врба- 1бр


        

Украсна салфетка за декупаж - јајца и гранчиња од врба- 1бр

салфетна техника

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: MXHSDL087200
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 5906360740493
Цена without Tax : 13 мкд
Цена including Tax (18 %):
15 мкд

into the basket:
  парче  
NWY0Zm