Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Украсна бушалица 1.6 cm - Ждребе


        

Украсна бушалица 1.6 cm - Ждребе

прибор за scrapbooking

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DPCJCDZ-105_181
Достава ГРАТИС: Со нарачка над 2000 мкд
EAN code: 5907589904055
Изберет мотив на украсни бушалици 1,3 cm
Цена without Tax : 152 мкд
Цена including Tax (18 %):
179 мкд

Одберете ја саканата нијанса

YTUwZ