Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Цртање » Тврди маслени пастели GIOCONDA - 48-делен сет


        

Тврди маслени пастели GIOCONDA - 48-делен сет

Маслени пастели KOH-I-NOOR

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KHN8116
Производител: KOH-I-NOOR
EAN code: 8593539129127
Вообичаена цена 1,529 мкд
Цена without Tax : 1,084 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,279 мкд

into the basket:
  парче  
M2NlOTY5