Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).


        

Тврд лак Pentart - 40 ml

Декоративен лак pentart

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT22682
Производител: PENTART
EAN code: 5997412754742
Цена without Tax : 126 мкд
Цена including Tax (18 %):
149 мкд

into the basket:
  парче  
ODA3N2FjNG