Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Моделирање » Траки за моделирање DAS Plaster Strips - 4x 3m-8cm


        

Траки за моделирање DAS Plaster Strips - 4x 3m-8cm

траки за моделирање DAS

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DAS688100
Производител: DAS
EAN code: 8000144688104
Цена without Tax : 448 мкд
Цена including Tax (18 %):
529 мкд
ZTRiYT