Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Стиропор » Топка од стиропор - 20 cm


        

Топка од стиропор - 20 cm

хоби прибор

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: MXHGULA-20cm
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 1234500003523
Цена without Tax : 186 мкд
Цена including Tax (18 %):
219 мкд

into the basket:
  парче  
NzliNDU5