Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Прибор за техничко цртање » Телескопска пластична туба за цртежи LENIAR 75 - 135 cm


        

Телескопска пластична туба за цртежи LENIAR 75 - 135 cm

туба за цртежи

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: LEN50033
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057500330
Цена without Tax : 669 мкд
Цена including Tax (18 %):
790 мкд

into the basket:
  парче  
MmQ5ZWNiN