Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Позлата и патина » Течна рѓа 20 ml


        

Течна рѓа 20 ml

течнст со ефекти Pentart

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: PNT26142
Производител: PENTART
EAN code: 5997412790986
Цена without Tax : 109 мкд
Цена including Tax (18 %):
129 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

Клиентите ги купуваат и овие производи

N2U5Yzg