Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Табла од пчелен восок - 4 парчиња во пакување


        

Табла од пчелен восок - 4 парчиња во пакување

пчелен восок

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXHVOSK
Производител: MY HOME s.r.o.
Изберете боја на пчелен восок
Цена without Tax : 186 мкд
Цена including Tax (18 %):
219 мкд

into the basket:
  парче  
OTcxNj