Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Хоби бои » Бои за текстил » Спреј за текстил Ghiant H2O 150 ml - изберете нијанса


        

Спреј за текстил Ghiant H2O 150 ml - изберете нијанса

боја за текстил во спреј GHIANT

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: GHI34
Производител: GHIANT
Изберете нијанса на бојата за текстил во спреј Ghiant H2O
Цена without Tax : 199 мкд
Цена including Tax (18 %):
235 мкд

into the basket:
  парче  

Одберете ја саканата нијанса

ODIzNWQzY