Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Креативен прибор » Универзално лепило HOBBY Line 80 / 250 ml


        

Универзално лепило HOBBY Line 80 / 250 ml

хоби прибор

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KRL493
Производител: Kreul Germany
Изберете зафатнина на лепило Hobby Line
Цена without Tax : 152 мкд
Цена including Tax (18 %):
179 мкд

into the basket:
  парчиња  
ZGRiYTU2M