Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Прибор за техничко цртање » Торба фолдер за цртежи LENIAR B3 - црна


        

Торба фолдер за цртежи LENIAR B3 - црна

прибор за цртање

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: LEN90424
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057904244
Вообичаена цена 789 мкд
Цена without Tax : 533 мкд
Цена including Tax (18 %):
629 мкд

into the basket:
  парчиња  
M2I1Zj