Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Прибор за техничко цртање » Професионален технички шаблон ARHITEKT LENIAR - размер 1 : 50


        

Професионален технички шаблон ARHITEKT LENIAR - размер 1 : 50

техничко цртање

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LEN61068
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057610688
Цена without Tax : 338 мкд
Цена including Tax (18 %):
399 мкд

into the basket:
  парчиња  
Y2E2NW