Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Линорез - графичка техника » Подлога за линорез 300 x 200 mm


        

Подлога за линорез 300 x 200 mm

Подлога за линорез

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: ESDBH1
Производител: ESSDEE
EAN code: 5060127180486
Вообичаена цена 599 мкд
Цена without Tax : 406 мкд
Цена including Tax (18 %):
479 мкд

into the basket:
  парчиња  
MGMxNGQ4