Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Прибор за техничко цртање » Пластична сребрена туба за цртежи LENIAR - 32 cm


        

Пластична сребрена туба за цртежи LENIAR - 32 cm

техничко цртање

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LEN50001str
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057000892
Вообичаена цена 229 мкд
Цена without Tax : 152 мкд
Цена including Tax (18 %):
179 мкд

into the basket:
  парчиња  
ZTcxMzM