Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Разни помагала » Сликарски палети » Пластична палета - овална


        

Пластична палета - овална

уметнички сликарски палети

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXH821021
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 5907437630990
Вообичаена цена 99 мкд
Цена without Tax : 75 мкд
Цена including Tax (18 %):
89 мкд

into the basket:
  парчиња  
NGYzN