Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Хоби лепак » Перманентно лепило во спреј GHIANT 400ml


        

Перманентно лепило во спреј GHIANT 400ml

креативен прибор

Black FRIDAY %

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: GHIHITAC
Производител: GHIANT
EAN code: 5412966990021
Вообичаена цена 739 мкд
Цена without Tax : 372 мкд
Цена including Tax (18 %):
439 мкд

into the basket:
  парчиња  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

MWUxYTQyZm