Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Текстил и свила » Памучна торба со долга рачка - 38 x 42 cm


        

Памучна торба со долга рачка - 38 x 42 cm

памучни текстилни производи

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT719
Производител: PENTART
EAN code: 5997412709216
Цена without Tax : 101 мкд
Цена including Tax (18 %):
119 мкд

into the basket:
  парчиња  

Клиентите ги купуваат и овие производи

ZmFhODA0OG