Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Разни помагала » Сликарски палети » Овална метална палета TALENS


        

Овална метална палета TALENS

уметнички прибор Royal TALENS

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: RTL90650012
Производител: Royal Talens
EAN code: 8712079091095
Цена without Tax : 491 мкд
Цена including Tax (18 %):
579 мкд

into the basket:
  парчиња  
ZDdiM