Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Хоби » Линорез - графичка техника » Нож за линорез со 10 додатоци


        

Нож за линорез со 10 додатоци

Нож за линорез со додатоци

 

Availability: Кај тебе за 6 - 8 работни денови
Product no.: ESDL10S
Производител: ESSDEE
EAN code: 5060127180424
Вообичаена цена 589 мкд
Цена without Tax : 389 мкд
Цена including Tax (18 %):
459 мкд
MWI1N