Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Прибор за техничко цртање » Милиметарска хартија A2 LENIAR - 50 листа


        

Милиметарска хартија A2 LENIAR - 50 листа

техничко цртање

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LEN90995
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057909959
Цена without Tax : 304 мкд
Цена including Tax (18 %):
359 мкд

into the basket:
  парчиња  

Клиентите ги купуваат и овие производи

MGIxOW