Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Метална фолија - златна боја 14x14 cm


        

Метална фолија - златна боја 14x14 cm

преубав прибор

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: HBBPAI12-ORO
Производител: Hobby & Blu
EAN code: 1481418002401
Цена without Tax : 152 мкд
Цена including Tax (18 %):
179 мкд
NDljZ