Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Структурни пасти/гелови » Мат медиум AMSTERDAM ekstra HEAVY 1000ml


        

Мат медиум AMSTERDAM ekstra HEAVY 1000ml

уметнички прибор Royal TALENS

akcija

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: RTL24192022
Производител: Royal Talens
EAN code: 8712079380007
Цена without Tax : 1,432 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,690 мкд

into the basket:
  парчиња  
ZGVhM