Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Маса за моделирање DAS - 1kg


        

Маса за моделирање DAS - 1kg

glina за моделирање

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DAS387500
Производител: DAS
EAN code: 8000144074105
Вообичаена цена 389 мкд
Цена without Tax : 253 мкд
Цена including Tax (18 %):
299 мкд

into the basket:
  парчиња  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

MjA1NmRjNz