Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Креативен прибор за деца » Маркер UNI POSCA JUMBO PC-5M


        

Маркер UNI POSCA JUMBO PC-5M

Долготраен маркер

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: UNIPC-5M
Производител: UNI
Изберете боја UNI POSCA
Вообичаена цена 209 мкд
Цена without Tax : 151 мкд
Цена including Tax (18 %):
178 мкд

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

M2E4M