Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Магнетна лента - самолеплива


        

Магнетна лента - самолеплива

хоби прибор

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT678
Производител: PENTART
EAN code: 5997412701555
Вообичаена цена 419 мкд
Цена without Tax : 296 мкд
Цена including Tax (18 %):
349 мкд

into the basket:
  парчиња  
YmMwZDQ