Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).


        

Lino 152 x 102 mm

Lino / линолеум

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: ESDPLII
Производител: ESSDEE
EAN code: 5060127180639
Вообичаена цена 109 мкд
Цена without Tax : 76 мкд
Цена including Tax (18 %):
90 мкд

into the basket:
  парчиња  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

NTFiNmYy