Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Бои за текстил » Лепило за декупаж TEXTIL POTCH - 150 ml / 250 ml


        

Лепило за декупаж TEXTIL POTCH - 150 ml / 250 ml

JAVANA - C. Kreul

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KRL909
Производител: Kreul Germany
Изберете зафатнина на лепило C. Kreul - POTCH
Цена without Tax : 296 мкд
Цена including Tax (18 %):
349 мкд

into the basket:
  парчиња  
YjE1MGVhZj