Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Лепило за декупаж HOBBY Line FOTO transfer POTCH проѕирно


        

Лепило за декупаж HOBBY Line FOTO transfer POTCH проѕирно

хоби прибор

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KRL499
Производител: Kreul Germany
Изберете зафатнина на лепило C. Kreul - POTCH
Цена without Tax : 279 мкд
Цена including Tax (18 %):
329 мкд

into the basket:
  парчиња  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

MDcxNzI0