Introduction » Подготовка за сликање » Лак за позлатување - Transparent 250 ml


        

Лак за позлатување - Transparent 250 ml

креативен прибор

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: HBBVER567
Производител: Hobby & Blu
EAN code: 1000000083576
Цена without Tax : 635 мкд
Цена including Tax (18 %):
749 мкд

into the basket:
  парчиња  
NmMxOTZjZ