Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Подготовка за сликање » Лак со ефект на пукнатини 50 / 150 ml HOBBY Line


        

Лак со ефект на пукнатини 50 / 150 ml HOBBY Line

HOBBY Line - C. Kreul

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KRL794craquelle
Производител: Kreul Germany
Изберете зафатнина на лак за пукнатини ефект
Цена without Tax : 186 мкд
Цена including Tax (18 %):
219 мкд

into the basket:
  парчиња  

Клиентите ги купуваат и овие производи

MDZlMzFlYT