Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Сликање на свила » Контура за свила - 20 ml


        

Контура за свила - 20 ml

Контури за свила PENTART

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNTSILK-178
Производител: PENTART
Изберете боја на контура за свила Pentart
Цена without Tax : 81 мкд
Цена including Tax (18 %):
95 мкд

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

OWY0MmVhNz