Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Прибор за техничко цртање » Картонска туба за цртежи LENIAR 85.5 cm


        

Картонска туба за цртежи LENIAR 85.5 cm

техничко цртање

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LEN50018
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057500187
Цена without Tax : 296 мкд
Цена including Tax (18 %):
349 мкд
ZDg1YWQ