Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Прибор за техничко цртање » Картонска ташна за цртежи LENIAR - B1


        

Картонска ташна за цртежи LENIAR - B1

техничко цртање

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LEN90453
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057904534
Цена without Tax : 287 мкд
Цена including Tax (18 %):
339 мкд

into the basket:
  парчиња  
NzkwMDZiZD