Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Стиропор » Јајце од стиропор -изберете големина


        

Јајце од стиропор -изберете големина

декоративен прибор

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXH4070354226
Производител: MY HOME s.r.o.
Изберете големина на јајце од стиропор
Цена without Tax : 8 мкд
Цена including Tax (18 %):
9 мкд

into the basket:
  парчиња  

Клиентите ги купуваат и овие производи

MWZkMTQ3YT