Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Креативен прибор » Изрезбана кутија голема 232 x 172 x 82 mm


        

Изрезбана кутија голема 232 x 172 x 82 mm

дрвени производи за декупаж

ново akcija

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXH3090
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 1234500002892
Вообичаена цена 719 мкд
Цена without Tax : 550 мкд
Цена including Tax (18 %):
649 мкд

into the basket:
  парчиња  
Njg2MzM