Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » FIMO / ФИМО » FIMO Маса за моделирање FIMO Effect термално обработлива - 56 g


        

FIMO Маса за моделирање FIMO Effect термално обработлива - 56 g

хоби прибор

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: STDeffect8020
Производител: Staedtler-Fimo
Изберете боја на маса за моделирање FIMO Effect - 56g
Вообичаена цена 141 мкд
Цена without Tax : 114 мкд
Цена including Tax (18 %):
135 мкд

Одберете ја саканата нијанса

NjdmYzVkY2